Безболісне ефективне лікування варикозу за 1 день в Києві

В нас працюють лікарі, котрі завжди на крок попереду будь-якого судинного хірурга в Україні

Саме так, адже всі судинні хірурги нашої країни проходять підвищення кваліфікації на базі нашого Центра на Кафедрі хірургії та Судинної хірургії імені П.Л. Шупика. Ми навчаємо інших, а значить просто зобов’язані бути кращими.

Методи лікування що використовуються в нашому центрі

Результати лікування

Відгуки

Що наші пацієнти говорять про нас

Залишайте свої відгуки – зворотній зв’язок від пацієнтів нам дуже важливий

5.0

Рейтинг нашого Центру

Дембіцький Андрій Русланович, Саволюк Сергій Іванович, Мельничук Гліб Олегович!!! Безмірна Вам вдячність за професіоналізм, оперативність, тактовність, чуйність і найголовніше, на що я звернула увагу-людяність. Лікарі працюють в атмосфері "дружної родини". Було просто дивно відчувати себе не пацієнтом серед людей в білих халатах, а жінкою, якій із задоволенням допомогли позбутися проблеми і повернули впевненість в собі.Тепер я точно знаю до кого звертатися при необхідності.
L_evaN
L_evaN
2021-03-26
Дуже дякую за,Ваш професіоналізм і людяність. Ви лікарі від Бога. Звернулася з приводу варикозної хвороби ніг. Через тиждень після операції забула,що таке біль у ногах вночі. Операцією і результатом дуже задоволена. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Наталія Дворник
Наталія Дворник
2021-03-21
Хотите оказаться в руках профессионалов, обращайтесь сюда. Чуткое, бережное ведение во время операции и не менее внимательное после нее. При крайне неутешительных исходных данных в начале операции, при которых делают долгозаживающие разрезы, сделали все что могли и даже больше, сохранив грудь. Рекомендую.
Елена Шаповалова
Елена Шаповалова
2021-03-19
Хочу висловити велику подяку цьому колективу професіоналів (всі вони на фото), за їхні золоті руки, світлі голови і відношення до пацієнтів. Особлива подяка Андрію Руслановичу. Знайомство з такими людьми, навіть при не найкращих обставин, піддає життєвих сил. Є надія що з такими лікарями у нашої країни таки є майбутнє)). Рекомендую і буду рекомендувати. Всім бажаю бути здоровими))
Елена Мнищенко
Елена Мнищенко
2021-03-19
Выражаю огромную благодарность САВОЛЮКУ СЕРГЕЮ ИВАНОВИЧУ, Дембицкому Андрею Александровичу, Зубалю Максиму Ивановичу за их профессионализм и внимательность в проведённой мне операции, с диагнозом «варикоз ІІІ степени». Проведённой Операцией и результатом после неё, я Очень довольна. Рекомендую обращаться только к ним, потому что, доктора-ПОФФЕСИОНАЛЫ👍👍👍
Колисниченко Елена
Колисниченко Елена
2021-03-16
Дуже дякую за професіоналізм і людяність! Зверталися за допомогою двійчі. Прооперували бабусю з привду пахової грижі(2019рік) та тьоті з приводу варикозної хвороби(2021 рік). Будемо звертатись, тільки сюди, вподальшому при потребі!
lubava
lubava
2021-03-16
Здравствуйте!Хочу выразить признанательнось и огромную благодарность докторам-хирургам Саволюк Сергею Ивановичу, Зубаль Максиму Ивановичу Дембицкому Андрею Руслановичу и медперсоналу за их ,,золотые,, руки!!! Я с сыном приехали с Николаевской обл.Выбор клиники был путём поиска в интернете.После консультации с замечательным высококвалифицированным профессионалом Саволюк Сергеем Ивановичем были сделаны операции сыну,инвалиду 1 группы, и мне.Спасибо Вам,Сергей Иванович,за советы,человечность,неравнодушие к чужой боли ,что Вы с большим пониманием отнеслись к нам.Отдельно слова благодарности хочу выразить молодому,знающему хирургу Дембицкому Андрею Руслановичу.Это прекраснейший человек с добрым отзывчивым сердцем.Андрей Русланович,спасибо Вам за внимательное отношение к пациентам,а это так важно для людей,которые пришли в центр со своей проблемой и болью.Спасибо Вам за старания и усилия,за поддержку. Все таки есть справедливость на свете,такие опытные и внимательное люди работают там,где это больше всего нужно!Вы делаете большое дело!Вы врачи с Большой буквы!Пусть вас Бог благословляет!Здоровья всем вам и вашим родным!С уважением Казаков Любовь.
Lyubov Kazakova
Lyubov Kazakova
2019-11-11
У квітні 2018 р. мені спеціалістами Кафедри була зроблена хірургічна операція по видаленню варікозу судин на правій нозі. Ступінь захворювання 3. Хвороба розвивалася років двадцять. Останнім часом почала турбувати. Вранці ще якось, а в вечорі не знав куди ногу діти. Ускладнення у тому, що робота, як кажуть сидяча. Рішення про лікування було прийнято по класичній схемі для нашого суспільства "далі вже немає куди тягнути". Почали з’являтися набряки, ступня стала набувати темнішого кольору під тиском крові, відчувалися неприємні подразнення, понадувалися вузли на судинах, нога почала терпнути. Вибір клініки відбувався шляхом пошуку на сайтах в інтернеті. На фоні різноманітних дорогих сайтів перевага з мого боку була надана Кафедрі як практикуючому навчальному закладу, який розповсюджує нові технології у лікуванні. Від своїх колег по роботі знаю, що ще не так давно така подібна операція тривала кілька годин під загальним наркозом, з різанням вподовж вен та їх видаленням. Далі перебування у стаціонарі на протязі тижня, перев’язки та довга реабілітація. На згадку залишалися шрами. Тому було приємно переконатися що науково-технічний розвиток у лікуванні судинних захворювань у м. Києві призводить до тривалості такої операції на протязі 2 годин під місцевим наркозом. Для класичного інструмента хірурга – скальпеля залишився тільки невеликій розріз у місці перекриття кровотоку судин. Далі робота апарата узі, лазера та уколи. Замість бинтування ніг – еластичні панчохи, які дозволяють носити звичайну одежу та взуття. Після операції був 4 години у лікарні під наглядом, ночувати поїхав додому. Розріз зажив досить швидко. На протязі першого тижня після операції вже відчув полегшення з ногою, незважаючи на носіння панчохи та заживлення розрізу. Періодично з’являвся для огляду та перевірки стану. На протязі півроку можу сказати, що з неприємних відчуттів та незручностей були тільки необхідність бриття ноги та носіння панчохи. Пройшло півроку після операції. Можу сказати, що здорова неоперована ліва та прооперована права ноги не відрізняються по відчуттям, рухам, температурі на дотик, кольору шкіри. Швидкість ходи, бігу, підйом по сходам, носіння помірної ваги не змінилися. Хочу подякувати керівнику центру доктору медичних наук Саволюку Сергію Івановичу, лікарю-хірургу 1-ого хірургічного відділення Зубалю Максиму Івановичу та лікарю-хірургу, клінічному ординатору Дембіцькому Андрію Руслановичу за високоякісне проведення операції, професіональний підхід під час проведення консультацій та післяопераційний період. Бажаю здоров’я та професійних успіхів. Рекомендую пацієнтам звертатися до спеціалістів Кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім.П.Л. Шупика. З повагою, Дубовецький Сергій
Serg Ivanov
Serg Ivanov
2018-10-05

Варикозне розширення вен

Варикозне розширення вен – це хвороба сучасної людини та являється нашою платою еволюції за можливість прямоходіння. Варикозна хвороба вен нижніх є яскравим проявом хронічної венозної недостатності, яка розвивається в наслідок неспроможності венозних клапанів та втраті еластичності (перерозтягненні) стінки вени. Кожний із цих компонентів може бути самостійним пусковим механізмом та підсилює дію один-одного. У нормі діаметр великої та малої підшкірної вени від 3,0 до 6,0 мм, що залежить від анатомо-конституційних особливостей кожної людини. Клінічно та візуально той прояв варикозної хвороби, коли наше населення як правило починає звертати увагу, має вигляд вузлуватих (круглих) та звивистих (хвилевидних) вен які найчастіше локалізуються у ділянці гомілки та передньо-внутрішній поверхні стегна. І це вже нажаль, за міжнародною класифікацією CEAP, є C3 стадією варикозної хвороби (всього їх С1 – С6).

За часту пусковим механізмом варикозного розширення вен є неспроможність венозних клапанів, що попереджають рух крові у зворотному напрямку (від серця) та не достатність колагену судинної стінки. Найчастішими причинами розвитку таких патологічних станів є спадковість, гормональні захворювання та прийом гормональних засобів тривалий період, вагітність, травми нижніх кінцівок, статичне навантаження, малорухома робота, зайва вага, різка зміна ваги та інші фактори. І нажаль варикозна хвороба це постійно прогресуюче захворювання та з віком ситуація тільки погіршується. У цьому випадку буде коректним вислів: «про здоров’я думай з молоду».

Розглянемо більш детально патофізіологію роботи вен при варикозній хворобі. У нормі кров по венах нижні кінцівок рухається знизу до гори у напрямку серця. Цей шлях їй пройти значно важче ніж у зворотному напрямку, оскільки для цього вона має подолати силу земного тяжіння, яка її тягне у низ. У нормі повернення крові до серця відбувається за рахунок нормальної роботи клапанів вен н/к, «м’язового насосу» (скорочення м’язів) та роботі діафрагми, яка при фазі вдиху створює негативний тиск у черевній порожнині. Коли відбувається враження клапанного апарату вен нижніх кінцівок кров у них почиває рухатися одночасно у двох напрямках, вверх та вниз, не просуваючись поступово. Це відбувається за рахунок того що між клапанами виникає простір (вони закриваються не герметично) і кров починає балотувати у венах та затримуватися у системі великої та/або малої підшкірної вени – даний патологічний рух крові називається «рефлюксом». Вени за рахунок перенаповнення кров’ю починають змінювати свою форму, стають звивистими та з часом формуються вузлуваті розширення вен – «варикуси». У цих сегментах вен кров затримується, що сприяє утворенню тромбів.

За останніми статистичними даними варикозне розширення вен діагностовано у 6,3% осіб, що ведуть активний спосіб життя, багато ходять пішки, у 29,2% тих, хто веде сидячий спосіб життя, та у 64,5% осіб, що працюють стоячи. Важливе значення має здоровий спосіб життя та режим харчування, оскільки збільшення маси тіла на 20% збільшує ризик захворіти на варикозну хворобу нижніх кінцівок у 5-ть раз. Отже люди із надмірною вагою тіла та ожирінням, безпосередньо знаходяться у групі ризику розвитку варикозної хвороби. Також статистика свідчить, що варикозна хвороба у 4-ри рази частіше зустрічається у жінок, що народжували ніж у тих, що не народжували. Відповідно вагітність являється серйозним фактором ризику розвитку варикозу. Захворювання вен у жінок часто ускладнюють перебіг вагітності, пологів та післяпологового періоду.

Нажаль, більша частина пацієнтів у яких з’являються перші проявами варикозної хвороби їх ігнорують, та не звертаються за медичною допомогою до спеціалістів – судинного хірурга, флеболога. Халатне відношення до свого здоров’я призводить до швидкого прогресування хвороби, та недооцінюючи серйозність проблеми людина ризикую своїм здоров’ям.

Якщо на початкових стадіях захворювання можливе консервативне лікування, маніпуляції, мало травматичні та не тривалі по часу, то у запущених випадках допомогти може лише технічно важке, часто тривале, оперативне втручання під наркозом. Самим серйозним ускладненням варикозної хвороби є венозний тромбоз та тромбоемболія легеневої артерії, що в наслідок не серйозного відношення до стану свого здоров’я та не своєчасного лікування призводить до смерті.

Група ризику

Малорухомий спосіб життя
Статичне навантаження
Стояча робота або тривале систематичне стояння
Ходьба на високих підборах
Спадковість, пов’язана із зниженням еластичності стінок вен та розвитком вторинної клапанної недостатності
Спадкова аномалія клапанного апарату
Надлишкова вага
Важка фізична праця
Вагітність
Травми, що призвели до пошкодження венозної стінки

Симтоми

Відчуття важкості у нижніх кінцівках
Набряки, що збільшуються під кінець доби
Судинні «зірочки», варикозно розширені вени та венозні вузли
Трофічні зміни шкіри, її ущільнення, гіперпігментація, ліподерматосклероз, трофічні виразки
Судоми, відчуття бігання мурашок, печіння, болі у литкових м’язах

Лікування

Ми завжди працюємо на результат, головною нашою ціллю – є Ваше міцне здоров’я та висока якість життя. Тактику лікування ми підбираємо для кожного нашого пацієнта ТІЛЬКИ ІНДИВІДУАЛЬНО, оскільки, у кожної людини своя не повторна анатомія та різний тип варикозної хвороби. Ми професіонали своєї справи та впевнені, що не можливо якісно провести оперативне втручання не маючи серйозної наукової бази. На протязі багатьох років ми успішно поєднуємо наукові, теоретичні знання із практичною діяльністю та повертаємо здоров’я тисячам наших пацієнтів.

Тактика лікування залежить від стадії варикозної хвороби, наявності та важкості супутніх захворювань, фізичної активності, стилю життя, особистого відношення пацієнта до свого здоров’я та бажання досягти максимально позитивного результату лікування.

Діагностика

У 100% випадків ми проводимо діагностику та лікування наших пацієнтів під ультразвуковим контролем (УЗД вен нижніх кінцівок із доплерографією вен нижніх кінцівок), що дозволяє нам встановити точний діагноз, відповідно міжнародним класифікаціям, та визначитися із тактикою лікування. Неможливо провести якісної операції без інтраопераційного використання ультразвукового апарату: «це все одно, що садити літак на смугу яка не підсвічується посадковими вогнями». У нашій практиці ми використовуємо ультразвукову апаратуру «експертного класу»: Toshiba Viamo та Toshiba Aplio MX.

Консервативне лікування

На ранніх стадіях захворювання, у ряді випадків, вдається обмежитися лише консервативними методами лікування варикозної хвороби, що заключаються у підтриманні тонусу венозної стінки та покращенні реологічних властивостей крові. Головним компонентом консервативного лікування є носіння компресійного, лікувального трикотажу. Консервативне лікування направлене на зменшення проявів варикозної хвороби: відчуття важкості у ногах, болі, судоми, набряки, трофічні порушення, тромбофлебіту та тромбозу глибоких вен. Нажаль консервативними методами лікування не можливо вилікувати варикозну хворобу. Ми застосовуємо дані методи лікування у ряді важких випадків варикозної хвороби, як засоби передопераційної підготовки пацієнта.

Оперативне лікування

Вилікуватися від варикозної хвороби можливо лише виключивши варикозно змінені вени із кровообігу або видаливши їх. У нашій клініці для досягнення найкращого ефекту лікування, зменшення травматичності операції, зниження ризику можливих ускладнень ми поєднуємо різні сучасні методики лікування варикозної хвороби: ендовенозна лазерна коагуляція, мініфлебектомія, foam-form склеротерапія, радіочастотна абляція, ендовенозна електрозварка. Ми активно імплементуємо у протоколах лікування наших пацієнтів принципи Fast Track Surgery, що дозволяє нам досягти максимально успішних результатів лікування, швидкої активізації образу після операції та повернення до звичайного ритму життя але вже здоровим!! У 99% цей комплекс заходів передбачає виконання оперативне втручання з використанням лише місцевої анестезії, не навантажуючи організм наркозними препаратами, що як наслідок не потребує перебування в умовах стаціонару навіть у день операції.

На все лікування ви витратите не більше 4-8 годин та зможете повернутися до повсякденної роботи, бізнесу, прогулянкам із друзями, рідними та активному відпочинку. Лише у «запущених» випадках, коли об’єм оперативного втручання великий, наявні супутні захворювання та є ризик венозних тромбоемболічних ускладнень, з’являється потреба у госпіталізації від 1 до 3-ох діб, для кваліфікованого медичного нагляду.

Ми широко застосовуємо ці методики:

1. Ендовенозна лазерна коагуляція – EVLT (Endovenous Laser Treatment) або лікування варикозу лазером

Найсучасніша технологія лікування варикозних вен яка базується на використанні високоенергетичного лазеру, так звана ЕВЛК (ендовенозна лазерна коагуляція). На даний момент є самим високотехнологічним, мініінвазивним, найменш травматичним та сучасним методом лікування варикозу у світі.

Ендовенозна лазерна коагуляція (ЕВЛК) – це малоінвазивна процедура, що проводиться для лікування варикозно розширених вен. Лазерний провідник має діаметр 1,07 мм, на кінці якого акумулюється лазерний промінь довжиною у 1470 нм (нанометр), який діючи на стінку варикозно зміненої вени викликає процеси денатурації білку та перетворює її у сполучну тканину яка з часом розсмоктується. Величезною перевагою цієї методики є те, що операція проводиться БЕЗ РОЗРІЗІВ оскільки надзвичайно малий діаметр лазерного провідника дозволяє завести його у вену за допомогою системи катетерів до 2,0 мм у діаметрі шляхом проколу шкіри голкою (як звичайний укол). У результаті процедура має наступний вигляд: лазерний провідник вводиться у просвіт варикозно зміненої вени та «зварює» її з середини, що призводить до припинення кровотоку по ній а вона сама з часом перетворюється на рубець який не видно. Відтік крові продовжується по здоровим венам, а хворі вже не приймають у цьому участі. В наслідок чого ліквідуються усі прояви варикозної хвороби: важкість, набряки, судоми, болі та косметичні дефекти.

Варто відзначити, що у нашій практиці ми використовуємо лише надійне та професійне медичне обладнання. Лазерний генератор за допомогою якого ми проводимо ендовенозну лазерну коагуляцію фірми Dornier Medilas D LiteBeam+ виготовлений у Німеччині, що дає нам 100% впевненість у якості проведеної процедури.

Основні переваги методу:

 • найсучасніший метод лікування варикозної хвороби;
 • операція без розрізів;
 • абсолютно не травматичний, малоінвазивний метод;
 • швидке відновлення після операції;
 • не потребує загального наркозу;
 • необхідності у госпіталізації відсутня.

2. Мініфлебектомія

Мініфлебектомія також відноситься до розряду малоінвазивних оперативних втручань та дозволяє лікувати варикозну хворобу, хірургічним шляхом під місцевим знечуленням.

Якщо раніше розрізи для вилучення варикозно зміненої вени були великими від 2 до 4 см, то на даний момент ми виконуємо цей етап оперативного втручання через не великі проколи шкіри від 1-3 мм. Цього вдалося досягти за рахунок точного визначення місця розташування варикозно зміненої вени шляхом використанням ультразвокового апарату інтраопераційно. Для екстракції вени ми використовуємо спеціальні крючки для мініфлебектомії (Мюллера, Еша, Вараді), які дозволяють індивідуально підібрати необхідні розміри та модифікації у кожному випадку індивідуально, таким чином ми досягаєм зменшення травматизації інтраопераційно.

Основні переваги методу:

 • найнижчий відсоток рецидиву після операції;
 • одразу після операції варикозно розширені вени відсутні;
 • 100% ефект одразу після операції;
 • операція вибору при сильно вираженому варикозі нижніх кінцівок.

3. Foam-Form склеротерапія

Склеротерапія – малоінвазивний метод лікування варикозної хвороби. Особливо ефективний на початкових стадіях захворювання при ретикулярному варикозі «судинна сітка», «судинні зірочки» чи при наявності не великих варикозно розширених вен. На сьогоднішній день є декілька варіантів склеротерапії: пінна склеротерапія (матод Tessari), ехо-склеротерапія, мікросклеротерапія. У багатьох країнах світу склеротерапія є одним із самих популярних методів лікування варикозної хвороби.

Ми також широко застосовуємо склеротерапію та проводимо її під постійним ультразвуковим контролем. У просвіт варикозно зміненої вени вводиться спеціальний препарат у мікродисперсному спіненому стані – склерозант, в наслідок чого вона «склеюється», вимикається із кровотоку та поступово зникає.

Якщо проблема заключається лише у косметичному дефекті, наявності ретикулярного варикозу «судинної сітки», «судинних зірочок» чи при наявності не великих варикозно розширених вен за умови відсутності патологічних змін у стовбурі великої/малої підшкірної вени, проведення даної процедури не потребує госпіталізації у відділення та не займе у Вас більше 40 – 70 хвилин. Після склеротерапії обов’язковою умовою є носіння компресійного трикотажу, який Ми вам підберемо на місці (вам не потрібно їздити по місту та шукати необхідний вам по ступеню компресії та якості компресійний трикотаж).

Основні переваги методу:

 • відсутність больових відчуттів при проведенні процедури;
 • універсальний метод лікування варикозу;
 • малоінвазивна процедура;
 • швидке відновлення після операції;
 • стійкий косметичний ефект досягається через 2-6 місяців після операції;
 • ми використовуємо тільки сертифіковані та безпечні препарати, що схвалені та зареєстровані ВООЗ та МОЗ України.

4. Компресійна терапія

Базовим та вирішальним у стійкому, чудовому результаті оперативного втручання звісно є носіння компресійного трикотажу у післяопераційному періоді. Під-час носіння лікувального компресійного трикотажу відбувається зменшення навантаження на поверхневі судини нижніх кінцівок та створюються оптимальні умови для попередження венозного застою у нижніх кінцівках, що безумовно позитивно впливає на процес відновлення у післяопераційному періоді.

Компресійний трикотаж підбирається сумісно із лікарем флебологом, який визначає необхідний ступінь компресії у кожному конкретному випадку та підбирає розмір відповідно параметрам кінцівки пацієнта. Адже, для досягнення оптимального ефекту та створення адекватного градієнту тиску, неодхідно враховувати стадію захворювання а також анатомічний профіль кінцівки у кожному випадку індивідуально. Не варто самому підбирати собі компресійний трикотаж, оскільки це може не тільки вам не допомогти але і нашкодити.

Лікувальний трикотаж, використовується абсолютно у кожного пацієнта для лікування варикозної хвороби, має маркування які вказують на ступінь компресії, анатомічні розміри та тип плетіння.

Основні переваги методу:

 • є основою для досягнення стійких результатів у післяопераційному періоді;
 • на час лікування виконують роботу поверхневих вен замість них самих, даючи їм можливість для відновлення;
 • профілактика післяопераційних ускладнень у вигляді тромбофлебітів та тромбозів;
 • сприяє формуванню рубця у місці застосування ЕВЛК, РЧА чи ЕВЕЗ;
 • наші спеціалісти підберуть компресійний трикотаж який підходить саме Вам, дадуть рекомендації по його експлуатації та одразу допоможуть одягнути, щоб ви могли відчути ефект на собі!

Переваги лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок у нашому центрі:

 • Ми використовуємо саме сучасне обладнання на усіх етапах лікування наших пацієнтів. Наявність стаціонарну дає нам можливість виконувати весь спектр флебологічних оперативних втручань навіть у пацієнтів старшої вікової групи із вираженою супутньою патологією. Та при необхідності проводити їхнє цілодобове динамічне спостереження та лікування у післяопераційному періоді від 1 до 4 діб.
 • Лікарі нашого центру мають вищу кваліфікаційну категорію, науковий ступінь та вчене звання.
 • Кожен пацієнт, що звернувся до нас по допомогу має можливість обстежитись та отримати консультації суміжних спеціалістів не виходячи за територію лікарні.
 • У нашому центрі на високому рівні виконуються усі варіанти оперативних втручань на венах нижніх кінцівок із застосуванням авторських малоінвазивних методик (зокрема із використанням ендовенозного електрозварювання пункційним методом без кросектомії – ЕВЕЗ). Методика ЕВЕЗ розроблена співробітниками нашої кафедри та являється сучасним та надзвичайно перспективним методом лікування варикозної хвороби.
 • Застосування сучасних принципів передопераційної підготовки, малоінвазивних оперативних втручань дозволяє нашим пацієнтам швидко відновитися після операції, самостійно піти із операційної та в день операції повернутися додому.
 • При своєчасному зверненні пацієнта за допомогою ряд оперативних втручань вдається провести абсолютно безкровно!!
 • Судинні хірурги (флебологи) нашого центру мають багаторічних досвід роботи. За роки практики виконавши більше 1200 малоінвазивних оперативних втручань із аналізом результатів оперативних втручань.
 • Лікарі нашого центру проводять обстеження вен нижніх кінцівок під-час консультації, перед операцією, під-час операції та на протязі 1-го року після операції на ультразвукових апаратах експертного класу Toshiba Viamo та Toshiba Aplio MX на високому кваліфікаційному рівні.
 • Наші лікарі дуже ретельно проводять ультразвукове дуплексне сканування вен нижніх кінцівок, що дозволяє чітко провести картування варикозно змінених вени нижніх кінцівок, визначити їх розміри, усі можливі варіанти та джерела патологічного рефлюксу, рівні та шляхи поширення, виявлення каналів повернення у систему глибоких вен. Завдяки чому ми проводимо максимально оптимальний об’єм якого потребує пацієнт.
 • Наша операційна оснащена сучасним обладнанням фірм (Dornier, Toshiba, Stryker, Covidien, Valleylab та інші). Наявність сучасного обладнання дозволяє нам бути на крок попереду та одним із перших застосовувати інноваційні технології, наукові медичні розробки у своїй практиці.
 • Ми проводимо наші хірургічні втручання згідно міжнародних медичних стандартів.
 • Підбір методів лікування для кожного пацієнта ми проводимо індивідуально, в залежності від стадії захворювання, особливостей анатомії, наявності супутніх захворювань, фізичної активності.
 • Для нас дуже важливо допомогти пацієнту та підвищити його рівень життя а не просто «прооперував та забув» про нього. Тому ми притримуємося принципу «24/7» коли хворий має право звернутися до лікаря за необхідністю в любий час доби.
 • Враховуючи, що варикозна хвороба це системний процес з хронічним перебігом, схильний до прогресування ми притримуємося принципу по життєвого контролю наших пацієнтів, включаючи щорічний контрольний огляд.
 • Визначивши який метод лікування буде максимально ефективним для нашого пацієнта, ми не йдемо у нього «на поводку», перш за все дотримуючись принципу «не нашкодь».
 • Тільки при сумісній роботі лікар-пацієнт ми РАЗОМ зможемо досягти не тільки стійких результатів лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок, але і значно підвищити якість Вашого життя у подальшому!