Клініка Центр
Хірургія. Інновація. Технологія.

Лікування варикозу в Києві

Безболісне ефективне лікування варикозу за 1 день в Києві

Головна Сторінка » Лікування варикозу в Києві

Записатись на консультацію

Консультація

У Вас «варикоз»? Ви помітили судини яких раніше не було, що контуруються над рівнем шкіри? У Вас з’явилася важкість у ногах та набряки які посилюються під вечір?

– Не потрібно впадати у паніку, будь-яка проблема вирішується, за умови вчасного звернення до висококваліфікованого лікаря флеболога, що самостійно володіє методом УЗД діагностики та навігації під УЗД контролем.

Що ж таке варикозна хвороба?

Патологічне розширення поверхневих вен із наявністю у них ретроградного руху крові. Тобто кров у варикозно змінених венах рухається не до серця, а навпаки, від нього. Точно встановити діагноз – варикозна хвороба, може лікар-флеболог після особистого огляду та проведення УЗД (ультразвукового дослідження) вен нижніх кінцівок.

У результаті консультативного огляду, Ми точно встановимо причину варикозної хвороби, оцінимо шкоду яку вона спричинила системі вен нижніх кінцівок та визначимося із найкращим методом для усунення варикозної хвороби саме у Вашому випадку!

Так, все вірно, Ми застосовуємо лише індивідуальний підхід до лікування варикозної хвороби. Наш лікар флеболог особисто виконує УЗД до операції (без залучення окремого спеціаліста УЗД), виконує усі етапи оперативного втручання під ультразвуковим контролем та оцінює результат Вашого лікування на протязі 365 днів після операції!

Ми проводимо хірургічну корекцію варикозної хвороби лише САМИМИ СУЧАСНИМИ МЕТОДИКАМИ які застосовуються у високотехнологічно розвинутих країнах світу, таких як: США, Канада, Японія, Німеччина, Франція, Данія, Голландія, Швейцарія та інші.

У нашому арсеналі наявне новітнє обладнання для виконання:

 • ЕВЛК (ендовенозної лазерної коагуляції) як ще кажуть лікування варикозу «лазером»
 • РЧА (радіочастотна абляція)
 • ЕВЕЗ (Ендовенозне електрозварювання) – методика яка була розроблена фахівцями нашої кафедри під керівництвом професора, д.мед.н. Саволюка С.І.
 • Foam-Form склеротерапія (Склерооблітерація) – використання спеціальної піни для закриття патологічних вен
 • Мініфлебектомія – вилучення хворої вени через проколи у 2 мм.

Не залежно від того який саме метод хірургічного втручання буде використано у Вашому випадку (вибір методу залежить від типу варикозної хвороби) все оперативне втручання буде виконано ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ПРОКОЛ ШКІРИ ГОЛКОЮ та під місцевим знечуленням!!

Результат операції:

 1. Відсутність варикозно розширених вен
 2. Повна рухова та соціальна активність одразу після операції
 3. Повернення до дому через 2 години після операції
 4. Можливість повернутися до роботи на наступний день після операції
 5. Відсутність швів
 6. Висока косметичність
 7. Короткий період реабілітації
 8. Повноцінне життя з чистого листа!

Якщо вам цікаві причини варикозної хвороби нижніх кінцівок та інші цікаві факти про варикозну хворобу та методи її лікування – переходьте та читайте!

Відгуки наших пацієнтів

Кристина Джумок
Кристина Джумок
2021-11-04
Огромное спасибо за работу команды. Всего лишь месяц прошел после склеротерапии, а ножки уже словно никаких проблем с венками и не было. Отдельная благодарность врачу Андрею Дембицкому за профессионализм, подход, аккуратность и способность успокоить) Не бойтесь, склеро - это не больно, и результат 100% этого стоит.
L_evaN
L_evaN
2021-03-26
Дембіцький Андрій Русланович, Саволюк Сергій Іванович, Мельничук Гліб Олегович!!! Безмірна Вам вдячність за професіоналізм, оперативність, тактовність, чуйність і найголовніше, на що я звернула увагу-людяність. Лікарі працюють в атмосфері "дружної родини". Було просто дивно відчувати себе не пацієнтом серед людей в білих халатах, а жінкою, якій із задоволенням допомогли позбутися проблеми і повернули впевненість в собі.Тепер я точно знаю до кого звертатися при необхідності.
Наталія Дворник
Наталія Дворник
2021-03-21
Дуже дякую за,Ваш професіоналізм і людяність. Ви лікарі від Бога. Звернулася з приводу варикозної хвороби ніг. Через тиждень після операції забула,що таке біль у ногах вночі. Операцією і результатом дуже задоволена. РЕКОМЕНДУЮ!!!
Елена Шаповалова
Елена Шаповалова
2021-03-19
Хотите оказаться в руках профессионалов, обращайтесь сюда. Чуткое, бережное ведение во время операции и не менее внимательное после нее. При крайне неутешительных исходных данных в начале операции, при которых делают долгозаживающие разрезы, сделали все что могли и даже больше, сохранив грудь. Рекомендую.
Елена Мнищенко
Елена Мнищенко
2021-03-19
Хочу висловити велику подяку цьому колективу професіоналів (всі вони на фото), за їхні золоті руки, світлі голови і відношення до пацієнтів. Особлива подяка Андрію Руслановичу. Знайомство з такими людьми, навіть при не найкращих обставин, піддає життєвих сил. Є надія що з такими лікарями у нашої країни таки є майбутнє)). Рекомендую і буду рекомендувати. Всім бажаю бути здоровими))
Колисниченко Елена
Колисниченко Елена
2021-03-16
Выражаю огромную благодарность САВОЛЮКУ СЕРГЕЮ ИВАНОВИЧУ, Дембицкому Андрею Александровичу, Зубалю Максиму Ивановичу за их профессионализм и внимательность в проведённой мне операции, с диагнозом «варикоз ІІІ степени». Проведённой Операцией и результатом после неё, я Очень довольна. Рекомендую обращаться только к ним, потому что, доктора-ПОФФЕСИОНАЛЫ????????????
Liubava
Liubava
2021-03-16
Дуже дякую за професіоналізм і людяність! Зверталися за допомогою двійчі. Прооперували бабусю з привду пахової грижі(2019рік) та тьоті з приводу варикозної хвороби(2021 рік). Будемо звертатись, тільки сюди, вподальшому при потребі!
Lyubov Kazakova
Lyubov Kazakova
2019-11-11
Здравствуйте!Хочу выразить признанательнось и огромную благодарность докторам-хирургам Саволюк Сергею Ивановичу, Зубаль Максиму Ивановичу Дембицкому Андрею Руслановичу и медперсоналу за их ,,золотые,, руки!!! Я с сыном приехали с Николаевской обл.Выбор клиники был путём поиска в интернете.После консультации с замечательным высококвалифицированным профессионалом Саволюк Сергеем Ивановичем были сделаны операции сыну,инвалиду 1 группы, и мне.Спасибо Вам,Сергей Иванович,за советы,человечность,неравнодушие к чужой боли ,что Вы с большим пониманием отнеслись к нам.Отдельно слова благодарности хочу выразить молодому,знающему хирургу Дембицкому Андрею Руслановичу.Это прекраснейший человек с добрым отзывчивым сердцем.Андрей Русланович,спасибо Вам за внимательное отношение к пациентам,а это так важно для людей,которые пришли в центр со своей проблемой и болью.Спасибо Вам за старания и усилия,за поддержку. Все таки есть справедливость на свете,такие опытные и внимательное люди работают там,где это больше всего нужно!Вы делаете большое дело!Вы врачи с Большой буквы!Пусть вас Бог благословляет!Здоровья всем вам и вашим родным!С уважением Казаков Любовь.
Serg Ivanov
Serg Ivanov
2018-10-05
У квітні 2018 р. мені спеціалістами Кафедри була зроблена хірургічна операція по видаленню варікозу судин на правій нозі. Ступінь захворювання 3. Хвороба розвивалася років двадцять. Останнім часом почала турбувати. Вранці ще якось, а в вечорі не знав куди ногу діти. Ускладнення у тому, що робота, як кажуть сидяча. Рішення про лікування було прийнято по класичній схемі для нашого суспільства "далі вже немає куди тягнути". Почали з’являтися набряки, ступня стала набувати темнішого кольору під тиском крові, відчувалися неприємні подразнення, понадувалися вузли на судинах, нога почала терпнути. Вибір клініки відбувався шляхом пошуку на сайтах в інтернеті. На фоні різноманітних дорогих сайтів перевага з мого боку була надана Кафедрі як практикуючому навчальному закладу, який розповсюджує нові технології у лікуванні. Від своїх колег по роботі знаю, що ще не так давно така подібна операція тривала кілька годин під загальним наркозом, з різанням вподовж вен та їх видаленням. Далі перебування у стаціонарі на протязі тижня, перев’язки та довга реабілітація. На згадку залишалися шрами. Тому було приємно переконатися що науково-технічний розвиток у лікуванні судинних захворювань у м. Києві призводить до тривалості такої операції на протязі 2 годин під місцевим наркозом. Для класичного інструмента хірурга – скальпеля залишився тільки невеликій розріз у місці перекриття кровотоку судин. Далі робота апарата узі, лазера та уколи. Замість бинтування ніг – еластичні панчохи, які дозволяють носити звичайну одежу та взуття. Після операції був 4 години у лікарні під наглядом, ночувати поїхав додому. Розріз зажив досить швидко. На протязі першого тижня після операції вже відчув полегшення з ногою, незважаючи на носіння панчохи та заживлення розрізу. Періодично з’являвся для огляду та перевірки стану. На протязі півроку можу сказати, що з неприємних відчуттів та незручностей були тільки необхідність бриття ноги та носіння панчохи. Пройшло півроку після операції. Можу сказати, що здорова неоперована ліва та прооперована права ноги не відрізняються по відчуттям, рухам, температурі на дотик, кольору шкіри. Швидкість ходи, бігу, підйом по сходам, носіння помірної ваги не змінилися. Хочу подякувати керівнику центру доктору медичних наук Саволюку Сергію Івановичу, лікарю-хірургу 1-ого хірургічного відділення Зубалю Максиму Івановичу та лікарю-хірургу, клінічному ординатору Дембіцькому Андрію Руслановичу за високоякісне проведення операції, професіональний підхід під час проведення консультацій та післяопераційний період. Бажаю здоров’я та професійних успіхів. Рекомендую пацієнтам звертатися до спеціалістів Кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО ім.П.Л. Шупика. З повагою, Дубовецький Сергій

Результати лікування