Центр Малоінвазивної Хірургії на базі кафедри Хірургії та судинної хірургії

це інновації та досвід що допомагають зберізати та відновлювати здоров’я сотням пацієнтів щороку. Звертаючись в наш Центр малоінвазивної хірургії Ви можете розраховувати на клваліфіковану консультацію, консервативне та оперативне лікування висококваліфікованними спеціалістами

1000+

Консультацій за рік

#1

в Україні

18

Провідних спеціалістів

Керівник кафедри та провідний спеціаліст Саволюк Сергій Іванович

Кафедра хірургії та судинної хірургії заснована у 2005 році за ініціативи ректора академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика Вороненка Юрія Васильовича та підтримки головного лікаря КМКЛ №8 Пілецького Анатолія Михайловича. За роки роботи співробітники кафедри на чолі із професором, доктором медичних наук Саволюком Сергієм Івановичем написали сотні наукових статей та публікацій, розробили патенти на винаходи та корисні моделі, запропонували інноваційні, стандартизовані варіанти оперативних втручань які прекрасно імплементовано у локальні протоколи роботи лікарень та хірургічних відділень по всій території Україні.

Під керівництвом завідуючого кафедри Саволюка С.І. систематично, щорічно, поповнюється науковий та інтелектуальний фонд нашої країни, успішно захищаючи свої науково-практичні розробки на державному рівні та отримуючи науковий ступінь «кандидат медичних наук». У штаті кафедри є два доктора медичних наук, 6-ть кандидатів медичних наук, професор (Саволюк С.І.), 4-и доцента та 2-ва асистента. 

Безпосереднім завданням кафедри є післядипломна освіта медичних спеціалістів за фахом «хірургія». Ми активно проводимо навчальну роботу як з молодими лікарями, які тільки закінчили свої вищі навчальні медичні заклади, так і з досвідченними фахівцями з усієї України, які приїжджають до нас навчитися нових, сучасних та інноваційних хірургічних методик. Ми з радістю передаємо свій досвід та ділимося своїми науково-практичними напрацюваннями, що дозволяються швидко та максимально комфортно повернутися нашим пацієнтам до звичного їм ритму життя. Щороку ми навчаємо близько 250 лікарів, що приїжджають до нас на курси тематичного удосконалення в наступних напрямках: сучасні малоінвазивні методики у флебології, лапароскопічна хірургія, основи та інновації судинної хірургії, загальна хірургія, вибрані питання невідкладної абдомінальної хірургії та інші. Систематичне відвідування закордонних конференцій, симпозіумів, майстер класів та з’їздів дозволяє бути нам завжди у тренді сучасних методів лікування хірургічних патологій та надавати якісну медичну допомогу вже у своїй країні.

Ми працюємо із сучасним медичним обладнанням фірми Covidien, Eticon, Jonson & Jonson, Striker, Karl Stors, Olimpus, Dornier, що безумовно значно скорочує тривалість оперативного втручання, перебування у наркозі та відповідно прискорює реабілітацію, як у ранньому так і у віддаленому післяопераційному періоді. У середньому нам вдалося скоротити тривалість перебування пацієнта у відділенні до 36 годин а у більшості випадків хворий не знаходиться у стаціонарі і довше 6 годин (тривалість перебування у стаціонарі залежить від важкості перенесеного оперативного втручання). Сучасне обладнання дозволяє отримати нам прекрасну відео картинку у форматі FullHD із динамічним збільшенням, контролем чіткості у 64 кроки та провести доступ до усіх необхідних зон за допомогою проколів від 3 мм до 10 мм, завдяки чому досягається високий рівень безпеки виконання оперативного втручання, прекрасна візуалізація анатомічних структур із якими ми працюємо та висока точність у хірургічних маніпуляціях, зменшується як час оперативного втручання так і перебування у стаціонарі після операції.

Провідним фахівцем центру є Саволюк Сергій Іванович