Клініка Центр
Хірургія. Інновація. Технологія.

Лікування пахової грижі у Києві

Сучасні органозберігаючі малоінвазивні методики лікування гриж в нашому Центрі

Записатись на консультацію

Консультація

Пахова грижа – патологічне випячування органів черевної порожнини у простір пахового каналу, що візуально проявляється у вигляді м’яко-елатичного утворення, округлої форми у проекції паху.

Пахова грижа зустрічається найчастіше серед усіх гриж передньої черевної стінки, у чоловіків даний показник становить 90-97%. Чому чоловіки хворіють частіше? Усе пов’язано із анатомічними особливостями будови пахового каналу саме у чоловічої статі, оскільки у ньому проходять надзвичайно важливі анатомічні структури, а саме – сімєвиносна протока (по якій рухаються сперматозоїди), артерія та вена, що забезпечують кровопостачання яєчка. Наявність такої великої кількості анатомічних утворень передбачає достатньо великого розміру як внутрішнє пахове кільце так і простір самого пахового каналу. У жінок усе значно простіше у них в паховому каналі проходить лише кругла зв’язка матки, що має на значні розміри.

Ми виконуємо наступні операції при пахових грижах:

Лапароскопічна алогерніопластика – усунення патологічного дефекту передньої черевної стінки із застосуванням сучасного, високотехнологічного обладнання, що дозволяє виконати оперативне втручання без розрізу, через проколи шкіри у 2 – 3 см за допомогою спеціальних лапароскопічних інструментів. Дана методика також широко застосовується у нашій медичній практиці та є методом вибору оперативного втручання у наших пацієнтів.

Алогерніопластика «золотий стандарт» ліквідації дефекту передньої черевної стінки, що є причиною появи грижі за допомогою сітчастого алотрансплантату. Тобто укріплення задньої стінки пахового каналу спеціальною медичною сіткою, як правило виготовленої із поліпропілену, що надійно зміцнює дефект стінки пахового каналу та попереджає випячування органів черевної порожнини на зовні. Дана методика є однією із найнадійніших методів усунення грижі пахового каналу.

В залежності від стадії та виду кили Ми підберемо найбільш оптимальний метод оперативного втручання саме у Вашому випадку, що дасть чудовий як медичний так і косметичний ефект. Також враховуючи Ваші анатомічні особливості та розмір грижі можливе використання різних методів знеболення під-час операції: місцеве знечулення, епідуральна анестезія, спинномозкова анестезія, атараналгезія, внутрішньовенне знечулення, інтубаційний наркоз.