Клініка Центр
Хірургія. Інновація. Технологія.

Лікування варикозу в Києві

Безболісне ефективне лікування варикозу за 1 день в Києві

Головна Сторінка » Лікування варикозу в Києві

Записатись на консультацію

Консультація

У Вас «варикоз»? Ви помітили судини яких раніше не було, що контуруються над рівнем шкіри? У Вас з’явилася важкість у ногах та набряки які посилюються під вечір?

– Не потрібно впадати у паніку, будь-яка проблема вирішується, за умови вчасного звернення до висококваліфікованого лікаря флеболога, що самостійно володіє методом УЗД діагностики та навігації під УЗД контролем.

Що ж таке варикозна хвороба?

Патологічне розширення поверхневих вен із наявністю у них ретроградного руху крові. Тобто кров у варикозно змінених венах рухається не до серця, а навпаки, від нього. Точно встановити діагноз – варикозна хвороба, може лікар-флеболог після особистого огляду та проведення УЗД (ультразвукового дослідження) вен нижніх кінцівок.

У результаті консультативного огляду, Ми точно встановимо причину варикозної хвороби, оцінимо шкоду яку вона спричинила системі вен нижніх кінцівок та визначимося із найкращим методом для усунення варикозної хвороби саме у Вашому випадку!

Так, все вірно, Ми застосовуємо лише індивідуальний підхід до лікування варикозної хвороби. Наш лікар флеболог особисто виконує УЗД до операції (без залучення окремого спеціаліста УЗД), виконує усі етапи оперативного втручання під ультразвуковим контролем та оцінює результат Вашого лікування на протязі 365 днів після операції!

Ми проводимо хірургічну корекцію варикозної хвороби лише САМИМИ СУЧАСНИМИ МЕТОДИКАМИ які застосовуються у високотехнологічно розвинутих країнах світу, таких як: США, Канада, Японія, Німеччина, Франція, Данія, Голландія, Швейцарія та інші.

У нашому арсеналі наявне новітнє обладнання для виконання:

 • ЕВЛК (ендовенозної лазерної коагуляції) як ще кажуть лікування варикозу «лазером»
 • РЧА (радіочастотна абляція)
 • ЕВЕЗ (Ендовенозне електрозварювання) – методика яка була розроблена фахівцями нашої кафедри під керівництвом професора, д.мед.н. Саволюка С.І.
 • Foam-Form склеротерапія (Склерооблітерація) – використання спеціальної піни для закриття патологічних вен
 • Мініфлебектомія – вилучення хворої вени через проколи у 2 мм.

Не залежно від того який саме метод хірургічного втручання буде використано у Вашому випадку (вибір методу залежить від типу варикозної хвороби) все оперативне втручання буде виконано ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ПРОКОЛ ШКІРИ ГОЛКОЮ та під місцевим знечуленням!!

Результат операції:

 1. Відсутність варикозно розширених вен
 2. Повна рухова та соціальна активність одразу після операції
 3. Повернення до дому через 2 години після операції
 4. Можливість повернутися до роботи на наступний день після операції
 5. Відсутність швів
 6. Висока косметичність
 7. Короткий період реабілітації
 8. Повноцінне життя з чистого листа!

Якщо вам цікаві причини варикозної хвороби нижніх кінцівок та інші цікаві факти про варикозну хворобу та методи її лікування – переходьте та читайте!